Dorostenci jasně vyhráli

Dorostenci v sobotním utkání 20. kola krajské soutěže přivítali celek FC Mirošov. Zápasu dominovali a vyhráli jasně 5:0. Hosté dlouho vzdorovali, i za pomoci nepřesnosti našich nahrávačů a střelců. Nakonec se zápas rozhodl během necelých pěti minut. Ve 23. minutě otevřel skóre Michal Janout, o dvě minuty později přidal druhou branku Pepa Motyčák a ve 27. minutě zvyšoval už na 3:0 Vojta Trnka.

Ve druhém poločase pak přidal v 65. minutě druhou branku Michal Janout a skóre uzavřel v 77. minutě Honza Souček.

Střelci: Michal Janout (23′ a 65′), Josef Motyčák (25′), Vojtěch Trnka (27′), Jan Souček (77′)

Sestava: Würfl Tomáš (G), Janout Michal (65′ Šnajdr Jakub), Mošna Dominik (70′ Soušek Jan), Riedl Pavel, Bidzilja Šimon, Pelikán Pavel (78′ Pajger Martin), Macl Patrik, Trnka Vojtěch (K), Souček Jan, Motyčák Josef (64′ Boháč Oliver), Motyčák Josef