Dorostenci popáté prohráli

Dorostenci v sobotním utkání prohráli s Dobřany 2:6. Ani v posledním domácím utkání tak nedosáhli na vítězství. Našim se nepovedlo zužitkovat dobrý vstup do zápasu a otěže utkání přebrali hosté. Ti se prosadili nakonec až ve 13. minutě a pak ještě před přestávkou. Do šaten se šlo za stavu 2:0 a hlavně naši od 42. minuty hráli v oslabení díky nedisciplinovanosti Vojty Trnky. Po dvaceti minutách druhého poločasu přidali hosté třetí branku a zdálo se být rozhodnuto. Nicméně pět minut na to vykřesal naději Petr Bruna snížením na 3:1. V této fázi hráli kluci velmi dobře a ukázalo se, že i v desíti se lze prosadit a se zápasem ještě „něco udělat“. Bohužel přišly dva slepené góly hostů a skóre 5:1 bylo v deseti hráčích čtvrt hodiny do konce už prakticky nehratelné. Přesto se ještě v 83. minutě prosadil Pavel Riedl. Hosté ale na tento gól odpověděli, a tak brankový rozdíl zůstal stejný.

Bohužel v posledních měsících trápí dorost nízký počet hráčů, které má trenér Petr Řezáč k dispozici. Často nemá ani žádného hráče na střídání. Sice jsou pod tím podepsaná i zranění (Pepa Motyčák, Martin Pajger), ale z velké části jde o mnohem hlubší problém – kluky fotbal asi příliš nebaví nebo to není pro ně priorita. Z 21 hráčů, kteří zasáhli v této sezoně do zápasů jich v současné době 7 nehraje, někteří se na fotbal vykašlali, někteří odešli jinam a někdo je zraněný. Každopádně tým přišel během sezony o třetinu hráčů!