Dorostenci vyhráli na Letné

V sobotu zavítali dorostenci na hřiště Letné, které patří třináctá příčka. Na podzim doma jsme Letnou přehráli 4:2, když hosté po většinu zápasu vedli 2:1. Naši skóre otočili rychlými góly deset minut před koncem a v poslední jsme vítězství ještě pojistili. To tenkrát nemohl rozdýchat hostující trenér Pepa Dobrý, který se ostře pustil do rozhodčího Leoše Mytisky.

V sobotu byl průběh při výhře 5:2 přecijen méně dramatický. Naši se ujali vedení gólem Dominika Mošny ze 43. minuty a s lepší výchozí pozicí do druhé půlky šli do šatny hosté. Po přestávce v 60. minutě nejprve navýšil vedení Pavel Pelikán. Domácí sice o deset minut později snížili z pokutového kopu, ale hned za minutu vrátil dvoubrankové vedení na naši stranu Pepa Motyčák. Jenomže už v 80. minutě vykřesali domácí opět naději kontaktní brankou. Jakékoli myšlenky na bodový zisk domácích rázně a definitivně utnuly dva góly Honzy Součka v 84. minutě a Pavla Riedla v 88. minutě.

Naši se tak posunuly před Černice a usadili se na čele druhé poloviny tabulky.

Střelci: Dominik Mošna 43′, Pavel Pelikán 60′, Josef Motyčák 71′, Jan Souček 84′, Pavel Riedl 88′

Sestava: Würfl Tomáš (G) – Bidzilja Šimon, Souček Jan, Mošna Dominik, Motyčák Lukáš, Riedl Pavel, Motyčák Josef (86′ Soušek Jan), Pelikán Pavel, Mancl Patrik, Trnka Vojtěch (K), Boháč Oliver