Dorostenci vyrovnaný zápas prohráli 2-6

Dorostenci dnes přivítali v domácí Sherwood aréně FK Nepomuk, soupeře z vyšších pater tabulky a jasného favorita. Na podzim si naši z Nepomuka přivezli nadílku v podobě debaklu 12-0.

Dnešní zápas byl, alespoň po dobu, kdy jsem tam byl, jiný. Hosté sice nastřelil tyč a břevno a už ve třetí minutě se dostali do vedení, ale poté byli lepší naši a do poločasu se díky gólům Lukáše Motyčáka a Honzy Součka podařilo skóre otočit na 2:1.

Hosté srovnali krátce po přestávce, ale i tak byla hra opticky vyrovnaná. Bohužel pak jsem musel odejít, takže co se stalo za kolaps, že kluci nakonec tak vysoko prohráli nevím.

Střelci: Lukáš Motyčák (9′), jan Souček (32′)

Sestava: Würfl Tomáš (G) – Mošna Dominik (K), Riedl Pavel, Boháč Oliver, Mancl Patrik, Souček Jan, Motyčák Lukáš, Šnajdr Jakub (46′ Brůna Petr), Janout Michal, Soušek Jan, Bidzilja Šimon