Dorostenci získali první jarní body

Dorostenci dokázali v dnešním zápase porazit Sokol Kasejovice 3:1 a získat první tři body do tabulky v jarní části krajské soutěže.

Naši byli prakticky celý zápas lepší, ale z branky se jako první radovali v 18. minutě hosté. Ve 34. minutě vyrovnal Vojta Trnka. I nadále měli kluci řadu šancí, ale z různých důvodů se nedařilo vystřelit nebo byla střela zablokována, šla vedle, případně zakročil hostující brankář.

Toto martyrium trvalo hodně dlouho, dokonce se našim podařilo vstřelit dvě branky, ovšem jedna neplatila kvůli ofsajdovému postavení, druhá kvůli útočnému faulu. Až v 75. minutě protrhl smůlu střídající Zdeněk Adam a otočil výsledek na 2:1. V 88. minutě přidal pojistku opět Vojta Trnka.

Sestav: Würfl (G), Bidzilja, Souček, Brůna (72′ Pajger), Mošna D., Riedl, Motyčák J. (58′ Adam), Boháč, Šnajdr (66′ Soušek), Mancl, Trnka (K)

Střelci: Trnka (34′, 88′), Adam (75′)