Obě starší přípravky vyhrály

Přípravka U-11 5+1 přehrála v pátek Senco B 8-9 a přípravka U-11 7+1 v neděli porazila Kohouty Rokycany 5-3. Na závěr tak obě starší přípravky vyhráli, nutno podotknout, že „mladší“ starší přípravka s Kohouty bylo trochu překvápko 😉 Na druhou stranu se jasně ukázalo, že při hře proti stejně starým hráčům mají kluci navrch a že trenér nemluví do větru, když říká v týmu dříme potenciál.

Přípravka U-11 5+1 pod vedením Jardy Riedla a Petra Junga měla naprosto famózní sezonu. Podzimní část soutěže suverénně vyhrála. V jarní finálové skupině skončila na výborném čtvrtém místě a za celou sezonu zaznamenali kluci pouze tři porážky!

Přípravka U-11 7+1 měla o poznání těžší sezonu. Jednak jsme trochu neuváženě před sezonou přihlásili soutěž 7+1, protože byl dostatek hráčů a snahou bylo, aby pokud možno všichni co nejvíce hráli. Bohužel se ukázalo, že řada rodičů nemá smysl pro odpovědnost a nemyslí to s fotbalem u svých dětí tak úplně vážně. Trenér Radek Řezanina se tak v průběhu sezony potýkal s nedostatkem hráčů pro herní model 7+1. Navíc tato přípravka, i když názvem starší, je poskládána z větší části z mladších kluků, kteří často bojovali v akurátním počtu se soupeři i o dva roky staršími. I tak si kluci čtyřikrát vychutnali vítězství a úplně nejsladší bylo to poslední. V příští sezoně budou kluci bojovat jedna proti sobě rovným soupeřům a jedna se vracíme k obvyklému modelu 5+1.

Share:

Author: Richard Polák

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *